Dilan KOYUN
Diyet Kapımda Merkez Diyetisyeni

Diyetisyen Dilan Koyun İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu. Yaz döneminde Diyet Kapımda’da ve Diyet Kapımda İzmir Gaziemir mutfakta gönüllü staj yaptı. Eğitimi boyunca, Dr. Behçet Uz Hastanesi’nde ve Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesinde ve Ege Üniversitesi Hastanesi Çocuk, Endokrin, Nefroloji, Kalp Damar Hastalıkları, Gastroenteroloji, Onkoloji, Genel Cerrahi, Nöroloji, Dahiliye ve Merkez Mutfakta, Bornova ve Buca Toplum Sağlığı Merkezi Obezite Polikliniğinde staj dönemini gerçekleştirdi. Eğitimi süresince Bariatrik Cerrahi diyetisyenliği ve karbonhidrat sayımı kurslarına, birçok seminer ve sempozyumlara katıldı. 2017 yılında mezun olduktan sonra Diyet Kapımda Merkezde menü ve porsiyon planlama ve tarif geliştirme alanında çalışmaktadır.


Zehra DEMİR
İzmir Diyetisyeni

Üniversite öncesi eğitimini Alanya da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümüne başladı. Eğitimi esnasında Hastalıklarda Beslenme Tedavileri, Toplu Beslenme Sistemleri ve Kilo Yönetimi alanlarında seminerlere katılarak Diyabet Diyetisyenliği, Sporcu Diyetisyenliği ve Kardiyoloji Diyetisyenliği sertifikalarını almaya hak kazandı, stajlarını tamamladı. Mezun olduktan sonra Bilkent Holding, Ted Ankara Koleji ve Ankara Üniversitesi Beslenme departmanlarında yönetici olarak çalıştı. Toplu Beslenme Sistemlerinde Menü Planlama ve Kişiye Özel Beslenme Programı konusunda kendini geliştirmiş ve halen de geliştirmeye devam etmektedir. Şu anda Diyet Kapımda İzmir Franchisee sahibi olarak mutfak yönetimini ve üye takibini gerçekleştirmektedir.


Semra DEMİR
İzmir Diyetisyeni

Diyetisyen Semra Demir, üniversite öncesi eğitimini memleketi olan Alanya’da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla bitirdi. Ege Üniversitesi Hastanesi Nöroloji, Endokrinoloji, Kalp ve Damar Hastalıkları, Onkoloji, Diyaliz, Genel Cerrahi, Çocuk hastanesi ve Merkez Mutfakta, Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Hastanesi, İzmir Balçova Toplum Sağlığı Merkezi Obezite Polikliniğinde stajlarını tamamladı. Üniversite eğitimi sırasında Hastalıklara Beslenme Tedavileri, Toplu Beslenme Sistemleri ve Kilo Yönetimi alanlarında seminerlere katılarak Diyabet Diyetisyenliği, Sporcu Diyetisyenliği sertifikalarını almaya hak kazandı. Boş zamanlarında yüzme ve tenis sporları yapmakta, amatör olarak yemek fotoğrafçılığıyla ilgilenmektedir. Şu anda Diyet Kapımda İzmir mutfak yönetimini gerçekleştirmektedir.


Renim SÜSLÜ
Hatay Diyetisyeni

Diyetisyen Renim Süslü, üniversite öncesi eğitimini Hatayda tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü başarıyla bitirdi. Ege Üniversitesi Hastanesi Endokrin, Diyaliz, Kalp Damar Hastalıkları, Onkoloji, Genel Cerrahi, Nöroloji, Çocuk ve Merkez Mutfakta, Celal Bayar Hastanesi, Bornova Toplum Sağlığı Merkezi Obezite Polikliniğinde, Diyet Kapımda Merkez Ofiste menü planlama ve Diyet Kapımda İzmir Mutfakta staj dönemini gerçekleştirdi. Eğitimi sırasında Ege Üniversitesi 4. En Güzel Tat Yemek Yarışmasına katılarak 1.lik ödülünü kazandı. Şu anda Diyet Kapımda Hatay mutfak yönetimi ve üye takibini gerçekleştirmektedir.


Hazal TUTUMLU
Ankara Diyetisyeni

Diyetisyen Hazal Tutumlu 2015 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. Eğitim süresince TOBB ETU Hastanesi, Ankara Cebeci Çocuk Hastanesi, Dr Zekai Tahir Burak Hastanesi ve Başkent Üniversitesi Hastanesinde stajlarını tamamladı. Bu süreç boyunca Anoreksiyadan Obeziteye Yeme Bozuklukları, Sporcu Beslenmesi ile Çocuk ve Ergen Obezitesi sempozyum ve kongrelerine katıldı. 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde Beslenme Bilimleri programında yüksek lisans eğitimine başladı. Bu eğitim süresince kişiye özel beslenme, sporcu beslenmesi, kilo yönetimi ve toplum beslenmesi alanlarında kendini geliştirdi. Bir spor merkezinde diyetisyen olarak görev aldı. Şu anda kişisel ve kurumsal beslenme danışmanlığı konusunda çalışmalarına devam etmekte ve Diyet Kapımda Ankaranın dış pazarda danışmanlığını sürdürmektedir.


Ümit VAROL
Kocaeli Diyetisyeni

Üniversite öncesi eğitimini Kayseride aldı. 2014 yılında Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Diyabet üzerine tezini tamamlayarak mezun oldu. Öğrenimi boyunca Hastalıklarda Beslenme, Anne ve Çocuk Beslenmesi ve Kurum Beslenmesi stajlarını yaptı. Sporcu Diyetisyenliği, Diyabette Beslenme ve Ağırlık Yönetimi konulu sempozyumlara katıldı. Askerlik görevini yedek subay olarak Ankara GATAda yaptı. Buradaki görevi sırasında poliklinik ve Kalp Damar, Kardiyoloji, KBB, Dahiliye, Üroloji ve Genel Cerrahi kliniklerinde hizmet verdi. Sonrasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde kurum mutfağında yönetici diyetisyen olarak çalıştı. Şu anda Diyet Kapımda Kocaeli mutfak yönetimi ve üye takibini gerçekleştirmektedir.


Gülin KANAT
Bursa Diyetisyeni

Diyetisyen Gülin Kanat Bursa doğumlu. Üniversite öncesi eğitimini Bursada tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Diyabetik Hastalarda Yeme Bağımlılığının ve Duygusal Yemek Yeme Durumlarının Değerlendirilmesi adlı teziyle lisans eğitimini başarıyla tamamlandı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Endokrinoloji, Dahili Hastalıklar, Gastroenteroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nefroloji, Diyaliz Merkezi, Yetişkin Onkoloji, Genel Cerrahi, Nöroloji, Pediatri ve Merkez Mutfakta, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Pediatrik Metabolizma Hastalıkları Servisinde, Bayraklı ve Narlıdere Toplum Sağlığı Merkezi Obezite Birimlerinde ve Sabri Ülker Gıda Araştırma Vakfında staj dönemlerini tamamladı. Aralık 2014- Mart 2015 SÜGAV yemekte denge, 2015- 2016 eğitim döneminde Kağıtları Topla Çölyaklılara Umut Sağla, Mart - Mayıs 2015 tarihlerinde Nestle İyi Beslen Mutlu Yaşa projelerinde çalıştı. Yaşlılarda obezite sıklığı ve obezitenin kardiyovaskuler risklerle ilişkisi ( 2012) ve toplumda yaşayan yaşlılarda sarkopeni sıklığı ve risk etmenleri ve depresyonla ilişkisi (2014) araştırmalarında gönüllü olarak çalıştı. Öğrencilik dönemi boyunca çocuk hastalıklarında beslenme, hastalıklarda diyet tedavileri ve klinik uygulamaları sempozyumlarına ve sporcu diyetisyenliği ve yeme bozukluğu diyetisyenliği kurslarına giderek belgelerini almaya hak kazandı. Şu anda Diyet Kapımda Bursa Franchisee olarak mutfak yönetimini ve üye takibini gerçekleştirmektedir.


Damla BATMAN
Kocaeli Diyetisyeni

Diyetisyen Damla BATMAN Çorum doğumlu. Üniversite öncesi eğitimini Çorumda tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü Zencefilin Sağlık Üzerine Etkileri ve Erciyes Üniversitesinde Eğitim Gören Öğrencilerdeki Beslenme Durumu ve Yeme Bağımlılığı Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi adlı tezlerini tamamlayarak lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Eğitimi boyunca, Erciyes Üniversitesi Hastanesi Onkoloji, Nefroloji, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Nöroloji, Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Dahiliye, Nutrisyon, Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi, Kayseri Halk Sağlığı Müdürlüğü, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yemekhanesi, Erciyes Koleji Yemekhanesinde staj dönemini gerçekleştirdi. Ayrıca yaz dönemlerinde Çorum Özel Hastanesi Diyet Polikiliniği ve Çorum Özel Hastanesi Mutfağında gönüllü staj yaptı. Eğitimi süresince Sporcu Diyetisyenliği kursu, Hastalıklarda Beslenme Tedavileri, Toplu Beslenme Sistemleri alanlarında birçok kongre ve sempozyumlara katıldı. Şu anda Diyet Kapımda Kocaeli mutfak yönetimi ve üye takibini gerçekleştirmektedir.


Büşra Çiloğlu
Gaziantep Diyetisyeni

Diyetisyen Büşra Çiloğlu 2011 yılında İzmir’de Beslenme ve Diyetetik bölümüne başladı. 2015 yılında Adölesan çağındaki öğrencilerin beden algısı ve benlik saygısının değerlendirilmesi adlı tez çalışmasıyla lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Eğitimi boyunca Gaziemir toplum sağlığı merkezi, Gaziemir Nevvar Salih İşgören devlet hastanesi, İzmir Tepecik Eğitim, Araştırma ve Uygulama hastanesinde ve çeşitli üniversite hastanelerinin çocuk ve yetişkin servislerinde hastalara diyet eğitimleri verdi ve polikliniklerde görev aldı. Gaziantep SANKO Hastanesinde gönüllü staj yaptı. Mezuniyetinin ardından Aktürk Tıp Merkezinde poliklinik diyetisyeni olarak çalıştı. IX. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamalara Yansıması Sempozyumu, IV. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu, 6.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu ve 1.Yaşam İçin Beslenme Ve Spor Kongresi gibi kongre ve sempozyumlara katılarak, Sporcu Diyetisyenliği, Obezite Diyetisyenliği ve Yeme Bozukluğu Diyetisyenliği belgeleri almaya hak kazandı. Şu anda Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve Diyet Kapımda Gaziantep Franchisee sahibi olarak mutfak yönetimi ve üye takibini gerçekleştirmekte, kişisel ve kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.


Ecem MULLAOĞLU
Aydın Diyetisyeni

Üniversite öncesi eğitimini Hatayda tamamladıktan sonra Adnan Menderes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü Gastrektomi Sonrası Beslenme adlı tezini tamamlayarak başarıyla bitirdi. ADÜ Araştırma Hastanesi Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Nefroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Onkoloji, Diyaliz, Genel Cerrahi, Dahiliye, Aydın Toplum Sağlığı Merkezi Obezite Polikliniğinde, Aydın Huzurevi ve Yaşlı Bakımevinde, Aydın Devlet Hastanesi ve Atatürk Devlet Hastanesi mutfağında staj dönemini gerçekleştirdi. Eğitimi süresince Sporcu Beslenmesi, Enteral ve Parenteral Beslenme, Karbonhidrat Sayımı gibi birçok seminer ve sempozyumlara katıldı. 2017 yılında mezun olduktan sonra Diyet Kapımda Aydın mutfak yönetimini ve üye takibini gerçekleştirmektedir.